Deskohraní – Středa 4.10.2017

Tak nastal ten den, ta středa, kdy se náš klub přesouvá na každou středu do prostor Mikáda, kde zůstaneme až do konce května.

První herní středu jsme si zahráli Splendor (Blackfire), Bang! (Albi), Bobří bandu (Albi), Dračí srdce (MindOK), Velbloudí dostihy (Albi), Halali! (MindOK), Alchemist (Amigo).

Nejdříve jsme začali s hrou Bang!, a zbytek se pustil do Splendoru. Jelikož máme mezi sebou několik nováčků, tak jsem vybíral spíše hry, které jsou rychle vysvětleny.

Splendor si žil svým poklidným šlechtickým tempem, zatím co v Bangu se střílel jedem bandita, pomocník a odpadlík za druhým, až se rozpoutal nelítostný boj mezi šerifem a posledním banditou.

Byl to boj na život a na smrt, ale právo nakonec slavilo úspěch, a šerif se s posledním banditou rozloučil dobře mířenou ranou.

Mezitím se ostatní mrtvoly pustily do jiných her, aby jen tak nekoukali zbůhdarma. Dračí srdce – hra pro dva hráče, Halali! – další hra pro dva hráče, jednoho šikovného lesáka, a jedno zvíře.

Potom jsme si střihli pohodovou karetku – Bobří banda.

Také jsme si zazávodili a zasázeli ve Velbloudích dostizích, a na závěr se ujala i hra, v níž soutěží jsme soutěžili o nejlepší školu alchymistů ve hře Alchemist.

Foto z akce naleznete zde.

 

         

Štítky: , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nutné vyplnit!