Deskohraní – Neděle 8.5.2017

V dnešním nedělním deskoherním odpoledni jsme si procvičili skvělou hru, která se vysvětlí behem chvilky, a pak můžete hrát a hrát, jelikož každá hra je trochu jiná, v závislosti na příchozích kartách.

Touto hrou byl Splendor od Blackfire. Všem doporučuji … jedná se o pohodovou (klidně i rodinnou) hru. viz. recenze ( zanedlouho :-))

Další hry, které následovaly byly:

Lichožrouti (Bonaparte) … příjemná hra pro mladší hráče. V této zábavné hře se vžijete se do kůže roztomilých Lichožroutů a vydáte se na dobrodružnou výpravu za hledáním lichých ponožek.

Ostrov (Blackfire) … skvělá to škodící hra. Bohužel již skoro nesehnatelná.

Cílem hráčů ve hře je odvézt všechny své lidi do bezpečí na přilehlý ostrov dříve, než se bájný ostrov Atlantida potopí, nebo než dojde k výbuchu sopky. K tomuto může každý využít rychlých a prostorných lodí anebo se může pokusit se svými lidmi na bezpečný ostrov doplavat.

Moře okolo Atlantidy však skýtá mnohá nebezpečí ať už od neustále útočících žraloků, nebo obávaného mořského hada. Stejně tak se v moři vyskytují i nebezpečná místa, kdy vaši cestu za záchranou ukončí zrádný mořský vír.

Andor (Albi ) … a samozřejmě jsme měli náš stybilní tým, postupně dohrávající tuto dlouhotrvající hru, která jim tu leží již od 8.1.2017. Ale jednou, jednou ji určitě dohrají. Už projíždějí fanouškovské legendy. 🙂

 

 

Foto z akce naleznete zde.

 

     

Štítky: , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nutné vyplnit!

* Zaškrtávací políčko GDPR je povinné

*

Souhlasím.