Deskohraní – Středa 11.10.2017

Kdo má rád rubíny??? Všichni, tak jdeme na to. Máme tu hru Diamant (Albi), v které se ujímáme rolí hledačů pokladů. Vrhli jsme se do podzemí, a snažili jsme se najít co nejvíce pokladů. rubínů se tu povalo tolik, že jsme je několikrát ani neunesli, když nás vystrašila nějaké past. Největší množství rubínů se tak přesouvalo z hráče na hráče, podle toho, jak dokázal riskovat, a jak si věřil v odhadu vracení se do tábora.

Mezitím se také dumalo, co to může být za obrázek ve hře Makroskop (Albi). Drahé kameny se přesouvaly, hráči hádali, a samozřejmě se také netrefovali. To však neplatilo o fenoménu této hry – Stele. Ta by ji snad vyhrála i se zavázanýma očima. No nic. Příště se již vyvaruji hrát s ní tuto hru. 🙂

A pro pána krále, co si dáme dále? Domečky si poskládáme, stavební duch na to máme. A tak stavím já Dům snů (Blackfire), v němž pak v klidu spočinu. A co střecha? Ta musí být! Bez ní dům, nejde postavit.

A když už jsme ten domek postavili, a né jen jeden, tak ho také můžeme prodat. Takže si připravte šrajtofle, a hurá Na prodej (Albi). Dražba začíná. Kdopak bude nejlepší? A kdo zase nula?

Moc času už nezbývá, a tak si dáme nějaké karetky. Třeba skvělého škodiče – Sabotér (Corfix). Nebo trochu méně škodící, ale přesto zákeřné karetky 6 bere! (Albi).

Foto z akce naleznete zde.

 

          

Štítky: , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nutné vyplnit!