Deskohraní – Neděle 3.12.2017

Rich a Rik si dohráli Legendy země Euthie (Tadeáš Spousta). Žádný drak ji nakonec neodolal, a oni se stali velkými drakobijci.

Další skupinka si na rozjezd dala Bang! (Albi). Navnadili se tím na trochu náročnější a delší hru.

Tou byla Agricola (MindOK). Ve hře se stanete farmářem, který se snaží co nejlépe obhospodařit svou malou farmičku, tak aby vzkvétala a vynesla co nejvíce kýžených vítězných bodíků.

Naši dva nováčci se rozhodli zkusit se mnou Galaxy Trucker (Albi, REXhry). A tak jsme se stali nejdříve techniky, kteří si postaví vesmírný koráb z dostupného materiálu, a s ním se pak vydají prozkoumávat taje a nástrahy vesmíru.

Poté jsme si dali dvě rychlé hry, které jsem měl v herně pouze den. Jelikož se však jedná o jednoduché hry Na drátě (Albi), Celestia (Blackfire), mohli jsme si je hned zahrát a vyzkoušet.

První jmenovaná hra trochu připomíná pexeso. Vaším cílem je nasbírat hejna různobarevných ptáčků.

A když jsme s ptáčky ne drátě, tj. ve vzduchu a výškách, tak se do výšin vydáme i v druhé hře. Ve hře Celestia se staneme průzkumníky, kteří se na vzducholodi snaží přes různá úskalí a nebezpečenství doputovat na co nejvzdálenější město.

Jelikož již máme advent, tak se nám osazenstvo trochu rozutíkává po koncertech, na kterých se snažíme nasát tu správnou vánoční náladu. Ale nebojte. Příští neděli se opět sejdeme. I když ne v tak hojném počtu, ale sejdeme.

 

Foto z akce naleznete zde.

 

 

  

Štítky: , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nutné vyplnit!